Dom

Foshan HongChuang Metal Production Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Foshan Hongchuang Metal Products Co., Ltd. została założona w 2018 roku i znajduje się w mieście Foshan, z wygodnym transportem i pięknym otoczeniem. Biurowiec zajmuje powierzchnię 500 metrów kwadratowych, zakład produkcyjny zajmuje powierzchnię 2038 metrów kwadratowych i zatrudnia 101-200 pracowników. Koncentrujemy się na półkach sklepowych, półkach magazynowych, półkach w supermarketach, wózkach sklepowych, koszykach na zakupy, stojakach wystawowych itp. Nasze produkty są nie tylko dobrze sprzedawane w prowincjach i miastach, ale także eksportowane do Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Europy Wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia i inne kraje. Jednocześnie przyjmujemy również zamówienia OEM i ODM. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w branży wyposażenia serwisowego.

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Jako profesjonalna i renomowana fabryka w Chinach produkuje.Fabryka HongChuang ma następujące zalety:
1) Główne obiekty
20 szt. Wykrawarek, 5 szt. Zaginarek do płyt, 9 szt. Zgrzewarek, 10 szt. Wycinarek drutowych, 5 szt. Wykrawarek, 12 szt. Taśm, 12 szt. Automatów do rur.
2) Setki doświadczonych pracowników na linii produkcyjnej, w pełni kompetentnych i dobrze zaznajomionych z projektowaniem, produkcją i możliwościami narzędzi.Większość z nich pracuje w tej branży od 5-8 lat.
3) Ścisły system kontroli jakości i doskonała obsługa posprzedażna.Podczas produkcji musieliśmy sprawdzić jakość punktu spawania, tolerancję, rozmiar części, można zmontować lub nie, szczególnie ostre części, Po zakończeniu nasza kontrola jakości musiała sprawdzić jakość obróbki powierzchni.Dbamy również o opakowanie, harmonogram produkcji i sprawiamy, że jesteście zadowoleni.
4) Zdolność i doświadczenie OEM / ODM
Projektujemy i wykonujemy oprzyrządowanie do niestandardowych części według próbek, rysunków, specyfikacji klienta oraz AutoCAD lub PRO / Efile.Mamy własnych projektantów i inżynierów, którzy mogą Ci służyć.
Z zaawansowanym sprzętem produkcyjnym, dojrzałą techniką, dobrym zarządzaniem, wykwalifikowanymi pracownikami i utalentowanymi menedżerami.Firma zapewni Ci dobre produkty w korzystnej cenie i dobrą obsługę.
Serdecznie witamy wszystkich starych i nowych klientów.Możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, w przypadku jakichkolwiek pytań lub spraw biznesowych.Cieszymy się na Twoje zapytanie.
Szczerze pragniemy nawiązać z Tobą długoterminowe relacje biznesowe, aby wygrać.

img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : Hongchuang

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000

Rok założenia : 2018

pc Export : 50% - 60%